Юрій Вітренко зосередиться на відносинах з Газпромом та стратегії розвитку Укрнафти

Юрій Вітренко на посаді виконавчого директора сфокусується на арбітражному процесі з ПАТ «Газпром» включно з примусовим виконанням рішення у транзитній справі та переговорами щодо майбутнього транзитного контракту

Юрій Вітренко на посаді виконавчого директора сфокусується на арбітражному процесі з ПАТ «Газпром» включно з примусовим виконанням рішення у транзитній справі та переговорами щодо майбутнього транзитного контракту. Він також координуватиме проект щодо вирішення проблеми зі сталим розвитком ПАТ «Укрнафта» та підрозділ НАК «Нафтогаз України» з маркетингових досліджень та аналізу.

Посада головного операційного директора залишатиметься вакантною до того часу, коли буде впроваджена нова операційна модель. Щойно нові принципи та нова організаційна структура будуть запроваджені, компанія призначить головного виконавчого директора з числа співробітників НАК «Нафтогаз України» або сторонніх кандидатів, які найбільше відповідатимуть посаді. До цього часу процес впровадження нової операційної моделі буде підпорядкований безпосередньо голові правління.

Повноваження та зони відповідальності інших топ-менеджерів залишаться без змін.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини