Замовити газ можна через ПриватБанк: Нафтогаз запустив партнерський проект з найбільшим банком України

Підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можна через Приват24 (веб-версія). Ця опція стала доступною завдяки партнерському проекту між Нафтогазом та ПриватБанком.

Підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можна через Приват24 (веб-версія). Ця опція стала доступною завдяки партнерському проекту між Нафтогазом та ПриватБанком.

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» активно працює над розширенням партнерської мережі. Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. Ціни газу від ГК «Нафтогаз України» цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів», — зазначив Максим Рабінович, директор ГК «Нафтогаз України».

«Українці є одними з найактивніших користувачів інтернет банкінгу у світі. Лише за три останні роки кількість клієнтів Приват24 зросла з 5 до 12 мільйонів клієнтів, які віддали переваги онлайн банкінгу. Тепер ми йдемо далі — розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку — укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі — контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь-яких послуг в країні», — відзначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Для клієнтів ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий. На сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Комунальні постачальники». Наступний крок — вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу. Під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чиним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).

Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID. Після відправки заявки з клієнтом зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для підтвердження процесу підключення.

Нагадаємо, що ГК «Нафтогаз України» пропонує для своїх побутових клієнтів два тарифи на газ — «Місячний» та «Річний». Наразі компанія займає приблизно 2% роздрібного ринку газу.

 

 
 
Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини