Жителям Луганщини потрібно обрати ринкового постачальника газу й укласти з ним договір

З 20 жовтня одна з місцевих газопостачальних компаній припинила постачати газ своїм клієнтам у Луганській області.

Відтепер 18 тисяч клієнтів отримують газ коштом тимчасового механізму страхування споживачів  і мають подати заявку й підключитися до нового постачальника.

20 жовтня 2021 року, майже 18 тисяч побутових клієнтів у місті Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, а також у Сватівському, Сєвєродонецькому, Старобільському та Щастинському районах, починають тимчасово забезпечуватися газом шляхом постачальника «останньої надії» (ПОН). Надалі для безперебійного газопостачання мешканці Луганщини мають обрати та підключитися до ринкової компанії.

Ціна для цих клієнтів у жовтні, як для клієнтів ПОН, буде дорівнювати 16,56 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Звертаємо увагу, що ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням. За результатами урядового конкурсу функцію постачальника «останньої надії» тимчасово виконує ГК «Нафтогаз України». Проте клієнти ПОН не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН є вищою, а сервіси компанії є доступними лише частково.

Подавши заявку та уклавши договір з ГК «Нафтогаз України», жителі Луганської області та зможуть економити 52% на платіжках. Адже компанія пропонує своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Тобто економія у жовтні дорівнюватиме 8,60 грн на одному кубі.

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна будь-яким зручним способом:

онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24;
у відділеннях партнерів – Ощадбанк, ПУМБ, ТАСКОМБАНК та у мережі страхової групи «ТАС».

Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати свій EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Якщо заявка була оформлена правильно, після її опрацювання протягом 3–5 робочих днів клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від ГК «Нафтогаз України». Замінювати труби у разі зміни постачальника не потрібно: газ доставлятиметься тією ж трубою та з використанням того самого обладнання. Газопостачання під час чи після зміни компанії у клієнта не припиняється.

ГК «Нафтогаз України» є надійним постачальником зі стабільним ресурсом, який обслуговує вже 1,9 млн клієнтів (включно з клієнтами постачальника «останньої надії»), що дорівнює 13% роздрібного ринку. Починаючи з серпня 2020 року, компанія пропонує клієнтам одні з найвигідніших цін на газ серед постачальників. Таку ціну ГК «Нафтогаз України» може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на гуртову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат.

Консультацію щодо зміни постачальника можна отримати у контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

+38 066 300 28 88,

+38 098 300 28 88,

+38 093 300 28 88.

Інші новини