Олексій Чернишов: У 2024 році продовжуємо нарощувати видобуток – запустили ще 2 свердловини, що дають 550 тис. куб. м газу на добу

У 2024 році Група Нафтогаз продовжить нарощувати видобуток власного газу, це можливо передусім завдяки сучасним технологіям, які Укргазвидобування впровадило у свою діяльність.

На цьому наголосив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов сьогодні, 8 лютого 2024 року, на зустрічі з колективом АТ «Укргазвидобування».

Ми збільшили видобуток газу у 2023 році, і це неймовірне досягнення в умовах війни. У 2024 році ми продовжимо цю тенденцію, адже збільшення українського видобутку є дуже важливим для зміцнення енергетичної незалежності та стійкості країни. Я вдячний всім співробітникам Укргазвидобування за внесок кожного з вас у цей результат, за вашу самовідданість та кропітку роботу», – зазначив Олексій Чернишов.

Він також відзначив, що лише цього тижня Укргазвидобування запустило 2 нові високодебітні свердловини, які дають 550 тис. куб. м газу на добу. Обидві пробурені на нових перспективних родовищах фахівцями БУ «Укрбургаз».

Окрім збільшення видобутку у 2024 році, ми  продовжуємо працювати над середньостроковими та довгостроковими проектами, результати яких зможемо побачити через кілька років», – додав Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування. 

Нагадуємо, що  впродовж 2023-го вдалось запустити 86 нових свердловин. З них 24 – з початковим дебітом понад 100 тис. куб. м.

Інші новини