Клієнтам Газмереж вже доступно 340 офлайн центрів обслуговування у 19 областях України

ТОВ «Газорозподільні мережі України» запустили 340 офлайн пунктів прийому та консультацій клієнтів – сьогодні, 23 січня 2024 року, черговий центр обслуговування запрацював у м. Новояворівськ на Львівщині.

Я переконаний, що клієнтам наших підприємств має бути доступний максимальний об’єм послуг у зручному для людини форматі. Саме тому, окрім розвитку онлайн-сервісів, Група Нафтогаз розвиває мережі офлайн пунктів обслуговування. Тепер такий центр з сучасним ремонтом та необхідним устаткуванням доступний і для 30 тисяч мешканців Новояворівська», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Приміщення облаштоване у форматі «open space», має зручне зонування та обладнане сучасною комп’ютерною технікою. З клієнтами працюють персональні менеджери, які надають консультації щодо:

  • розрахунків
  • реєстрації в онлайн-сервісах
  • приєднання до системи газопостачання
  • розробки проектної та технічної документації
  • реконструкції систем газопостачання
  • технічного обслуговування будинкових газових мереж та приладів.

Зараз вже працює 34 центри обслуговування на Черкащині, 32 – на Дніпропетровщині, 26 – на Київщині, 24 – на Харківщині, 23 – на Вінниччині, 22 – на Львівщині,  18 – на Тернопільщині,17 – на Хмельниччині, 17 – на Житомирщині, 16 – у Кіровоградській області, 16 – на Чернігівщині,  16 – на Миколаївщині, 14 – на Івано-Франківщині,14 – на Рівненщині,13 – на Сумщині,12 – на Волині, 11 – на Закарпатті, 11 – на Буковині,  4 – у Запорізькій області.

З адресами, контактами, а також графіком роботи центрів можна ознайомитись на офіційному сайті вашої філії «Газмережі».

Нагадуємо, що Газмережі – це перший національний оператор газорозподілу за часів Незалежності. Підприємство є частиною Групи Нафтогаз.

Інші новини