Більшість власників єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» погодились на запропоновану реструктуризацію

Ніщо у цьому оголошенні не являє собою пропозицію продажу цінних паперів у будь-якій юрисдикції, де такий продаж є незаконним. Прохання надати згоду на обмін існуючих цінних паперів на нові цінні папери стосується цінних паперів зарубіжної компанії. Прохання надати згоду робиться за умови прийняття вимог розкриття інформації, які прийнято у тій зарубіжній країні і які відрізняються від умов розкриття інформації у Сполучених Штатах. Фінансові твердження, включені до цього меморандуму, було підготовлено у відповідності до зарубіжних стандартів бухгалтерського обліку, які може бути неможливо порівняти зі стандартами бухгалтерського обліку, що застосовуються до фінансових звітностей компаній Сполучених Штатів.

Вам може бути складно забезпечити виконання ваших прав і задоволення будь-яких ваших претензій, що можуть виникнути за Федеральним Законодавством із цінних паперів Сполучених Штатів, оскільки (I) Нафтогаз, емітент нових цінних паперів, знаходиться у зарубіжній країні, і всі його керівники та директора є резидентами зарубіжної країни і (II) Україна, яка виступає гарантом нових паперів, є суверенною державою. Існує ймовірність того, що ви не зможете переслідувати у судовому порядку зарубіжну компанію або її керівників чи директорів, або іноземну суверенну державу, у зарубіжному суді за порушення законодавства з федеральних цінних паперів Сполучених Штатів. Може бути складно примусити зарубіжну компанію та її філії або дочірні підприємства, або іноземну суверенну державу, підкоритися рішенню суду Сполучених Штатів.

Ви маєте усвідомлювати те, що Нафтогаз та Україна можуть викупити цінні папери іншим шляхом, окрім шляху прохання надання згоди, наприклад на вільному ринку або через приватно домовлені транзакції з купівлі.

 

НАК «Нафтогаз України» повідомляє, що 19 жовтня 2009 року у Лондоні відбулась зустріч власників єврооблігацій Компанії на суму US$500 млн.

Під час зустрічі власники цінних паперів провели голосування з приводу запланованої НАК «Нафтогаз України» Програми Обміну зовнішніх зобов’язань, включаючи розгляд поданих заявок на обмін існуючих зобов’язань на нові облігації, деноміновані у доларах США, у співвідношенні 1:1, строк погашення за якими настає у вересні 2014 року, і які будуть випущенні під суверенні гарантії та матимуть ставку купону на рівні 9,5%.

За результатами голосування більш ніж 93% власників існуючих єврооблігацій проголосували за підтримку Програми Обміну, відповідно, на зустрічі було прийнято Надзвичайну Постанову. Розрахунковий день за Новими Облігаціями планується на четвер, 29 жовтня 2009 року.

НАК «Нафтогаз України» відзначає також прогрес у переговорах з інвесторами за двосторонніми кредитами. Компанія задоволена конструктивним характером переговорів.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Міжнародний консультант
HeadLand Consultancy
Кріс Солт / Дадлі Уайт
+44(0)20 7367 5222

Інші новини