ПАТ "Донецькоблгаз" призупинив подачу газу до близько 200 домогосподарств у Новолуганському (Донецька область) через численні пошкодження надземних газопроводів низького тиску внаслідок обстрілів з боку ОРДЛО у понеділок.
Аварія локалізована шляхом перекриття засувок діаметром 50 та 150 мм вчора о 20:30.
Пошкоджені газопроводи та вводи до приватних домогосподарств потребують додаткового обстеження, після чого фахівці "Донецькоблгазу" зможуть приступити до виконання ремонтних робіт.
Жертв та потерпілих серед співробітників "Донецькоблгазу" немає.

.png)
.png)
.png)


.png)