росіяни атакували об’єкти Нафтогазу на Харківщині та Житомирщині

Сьогодні вдень російські війська знову атакували інфраструктуру Групи Нафтогаз одразу в кількох регіонах України.

На Харківщині ворожий безпілотник пошкодив один із газовидобувних активів. Також під ударом опинився виробничий об’єкт у Житомирській області. Внаслідок атаки на місці виникла пожежа.

На щастя, без постраждалих – це головне. Безпека людей – пріоритет. Щойно дозволить безпекова ситуація, розпочнемо оцінку наслідків і необхідні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджену інфраструктуру», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.

Нагадуємо, що в суботу, 9 травня, росіяни FPV-дроном атакували газовиків Нафтогазу, які їхали відновлювати газ у Дружківці. 

Інші новини

  • Про Групу
  • Сталий розвиток
  • Бізнеси
  • Інвесторам
  • Прес-центр
  • Закупівлі
  • Кар'єра