Олексій Чернишов провів дзвінок з власниками облігацій НАК «Нафтогаз України»

У четвер 22 грудня 2022 року, о 16:00 за центральноєвропейським часом під головуванням голови правління НАК «Нафтогаз України» пана Олексія Чернишова відбувся конференц-дзвінок з усіма власниками облігацій НАК «Нафтогаз України».

Платформу для проведення дзвінка було надано компанією Dechert LLP, яка здійснювала модерацію.

Під час цього дзвінка пан Чернишов надав оновлену інформацію про ситуацію в Нафтогазі та окреслив принципи та процес взаємодії компанії з власниками облігацій, спрямованої на вихід з теперішніх випадків невиконання зобов’язань за облігаціями з погашенням у 2022 році та облігаціями з погашенням у 2026 році. Пан Чернишов також провів сесію запитань і відповідей, під час якої відповів на низку запитань, отриманих від інвесторів напередодні заходу, а також на всі запитання, поставлені наживо під час дзвінка.

За результатами конференції пан Чернишов зробив таку заяву:

Від імені Нафтогазу хочу подякувати всім власникам за участь у цьому актуальному дзвінку та плідний обмін думками. З нетерпінням чекаю на подальшу комунікацію з власниками облігацій упродовж наступних тижнів. Переконаний, що завдяки сумлінній взаємодії з усіма власниками ми зможемо зміцнити партнерство з нашими кредиторами та досягти взаємоприйнятного рішення, яке не лише забезпечить Нафтогазу необхідну допомогу з ліквідністю для досягнення його стратегічних цілей у період війни, але й зніме їхні занепокоєння».

Тут ви знайдете короткий виклад інформації, якою сторони обмінялися під час цього дзвінка.

Інші новини