Триває укладання договорів на постачання природного газу виробникам тепла

Станом на сьогодні до компанії «Нафтогаз Трейдинг», яка є постачальником газу для підприємств, що є виробниками теплової енергії, для укладання договору постачання природного газу на опалювальний сезон 2023-2024 років вже звернулися 577 виробників тепла.

З усіх отриманих звернень опрацьовано й укладено 214 договорів: 77 контрактів підписано з теплокомуненерго (ТКЕ) та 137 — з ОСББ. При цьому 65 пакетів поданих документів було повернуто на доопрацювання із зауваженнями.

Нафтогаз Трейдинг, на який Кабінет Міністрів поклав спеціальні обовʼязки з постачання природного газу, наразі проводить інтенсивну роботу з підписання договорів. Його очільник Сергій Бєляєв каже: процес триває активно, з регіонами працюють консультанти, які готові надати всю інформацію щодо механізму підписання угод. 

З переважною кількістю найбільш енергоємних підприємств договори про постачання газу вже укладено. Однак, з іншими робота триває. Ми також закликаємо ті теплокомуненерго, які досі не надіслали документи для оформлення договору, — зробити це якомога швидше», — закликав Сергій Бєляєв.

Нагадуємо, що вартість газу для виробництва тепла для населення та бюджетних установ на наступний опалювальний сезон залишиться без змін.


 

Інші новини