Вартість газу для виробництва тепла для населення та бюджетних установ на наступний опалювальний сезон залишиться без змін – НАК «Нафтогаз України»

22 серпня Кабінет Міністрів продовжив дію ПСО на ринку природного газу, що дозволить зберегти без змін тарифи на тепло для населення.

За пропозицією НАК «Нафтогаз України», вартість газу для виробництва тепла комерційним споживачам буде знижена відносно минулого сезону та визначатиметься виходячи з ринкових цін в Україні. 

Також запроваджено гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час опалювального сезону. 

Відтепер виробники теплової енергії зможуть використати зекономлений протягом місяця ресурс фіксованого обсягу газу в наступних періодах опалювального сезону. 
 
Водночас звертаємося до громад з проханням економно ставитися до використання природного газу та здійснювати своєчасні розрахунки. Від цього залежить наша спільна енергетична безпека. 

Нафтогаз залишається надійним постачальником газу споживачам. 
 
*ПСО
– покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

Інші новини