Державна акціонерна компанія «Чорноморнафтогаз» дооблаштовує Архангельське і Голіцинське родовища

Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» (дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України») продовжує дооблаштування двох діючих родовищ - Архангельського і Голіцинського.

У травні цього року було виведено в море 260-тонний палубний блок для нового блок-кондуктора БК-1 на Архангельському родовищі, завершено укріплення основи блок-кондуктора та продовжено роботи по забиттю гідроізоляційних колон. Після встановлення палубного блоку та завершення будівництва двохкілометрового підводного газопроводу, який з’єднає блок-кондуктор з центральною технологічною платформою, СПБУ «Таврида» розпочне буріння свердловин.

На Голіцинському газоконденсатному родовищі завершені роботи з дооблаштування, зокрема, було розконсервовано блок-кондуктор БК-11. Протягом минулого місяця було пробурено та введено в експлуатацію свердловини №77, 78 та 79, а у першій декаді червня планується введення в експлуатацію свердловини № 80.

Роботи, проведені на Архангельському та Голіцинському родовищах, дозволять ДАТ «Чорноморнафтогаз» забезпечити щорічний видобуток природного газу на рівні понад 1 млрд.куб.м.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини