Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» оголосило тендер на закупівлю самопідйомної плавучої бурової установки

23 серпня 2011 року Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» оголосило тендер на закупівлю самопідйомної плавучої бурової установки (СПБУ) за процедурою відкриті торги. Відповідне оголошення було розміщене у Віснику державних закупівель від 23.08.11.

З огляду на те, що основні перспективні геологічні об’єкти шельфу Чорного та Азовського морів розташовані на глибинах, що не перевищують 120 м, робоча глибина буріння СПБУ складатиме 120 м. Відповідно до технічних вимог, СПБУ повинна бути оснащена потужним буровим обладнанням, сучасними рятувальною та енергогенеруючою системами, а також системою контролю за викидами. Розкриття пропозицій учасників закупівлі відбудеться 21 вересня п.р. в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Придбання ще однієї сучасної бурової установки відбувається в рамках виконання заходів щодо збільшення видобутку вуглеводнів з метою забезпечення потреб національної економіки та зміцнення енергетичної безпеки України.


Управління по зв’язках з громадськістю

Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини