ДП «УКРАВТОГАЗ», ЗАТ «ВТК «КАМАЗ» та ТОВ «РМЗ РариТЕК» підписали протокол про співробітництво

22 травня 2012 року під час проведення заходу «День Клієнта KAMAZ 2012», що відбувся у Києві в НК «Експоцентр України»...

22 травня 2012 року під час проведення заходу «День Клієнта KAMAZ 2012», що відбувся у Києві в НК «Експоцентр України», компанії ДП «УКРАВТОГАЗ», ЗАТ «ВТК «КАМАЗ» та ТОВ «РМЗ РариТЕК» підписали тристоронній протокол про співробітництво.
Метою протоколу є об’єднання зусиль ЗАТ «ВТК «КАМАЗ», ТОВ «РМЗ РариТЕК» та ДП «УКРАВТОГАЗ» у сфері популяризації використання метану в якості палива та просування автотехники KAMAZ, що працює на метані.
Використання метану як палива стає все більш актуальним для українського ринку через високі екологічні характеристики і значну економічну ефективність. При цьому в Україні створені сприятливі умови для розвитку співпраці ЗАТ «ВТК «КАМАЗ», ТОВ «РМЗ РариТЕК» та ДП «УКРАВТОГАЗ» НАК «Нафтогаз Україна» в даному напрямку. До них можна віднести наявність розвиненої мережі автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) та сервісних підприємств, які обслуговують автотехніку KAMAZ c газобалонним обладнанням (ГБО), зростаючий попит на автотехніку KAMAZ, що працює на компримованому газі метан.
Зазначимо, що ДП «УКРАВТОГАЗ» є офіційним заправником метану та постачальником гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів KAMAZ, що працюють на стиснутому природному газі виробництва групи компаній КАМАЗ, м. Набережні Челни, РФ.
Довідково:
Дочірнє підприємство «УКРАВТОГАЗ» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» створено згідно з рішенням правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Основним видом діяльності ДП «УКРАВТОГАЗ» є експлуатація 89 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС), по всій території України. На сьогоднішній день підприємство має всі технічні потужності, кадрові можливості та володіє необхідною технічною базою для надання якісних послуг безперебійного постачання стисненим природним газом (СПГ) у відповідності з усіма нормами та ГОСТами, а також для обслуговування автотранспорту, на якому вже використовується СПГ в якості моторного палива.
Сервісна компанія ТОВ «Ремонтно-механічний завод РариТЕК» є стратегічним партнером ВАТ «КАМАЗ» з виробництва техніки, що працює на компримованому природному газі (КПГ) і активно бере участь у розвитку газомоторної стратегії та впровадженні альтернативних моторних палив на ринку РФ і за його межами.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини