Працівники Сєвєродонецької ТЕЦ повертають тепло мешканцям під обстрілами

Ворог продовжує бомбардувати об’єкти критичної інфраструктури, зокрема електропідстанції та ТЕЦ

Три дні тому внаслідок авіаударів, яких зазнало місто Сєвєродонецьк, уламки ракети пошкодили трубопроводи Сєвєродонецької ТЕЦ.

Ліквідація пошкоджень відбувалася буквально під обстрілами, адже місто продовжує протистояти щоденним нападам ворога.

Нагадаємо, в липні 2021 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України ініціювало передачу повноважень з управління корпоративними правами цього об'єкта ТОВ “Нафтогаз Тепло”.

Наші фахівці у ці буремні дні максимально залучені у забезпеченні безупинної подачі тепла у житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури міста. Разом з колективом ТЕЦ оперативно усувають аварійні ситуації, які виникають, в тому числі через влучання ворожої зброї, адже найголовніше — не допустити ускладнення гуманітарної ситуації в місті.

Отже, після ураження двох трубопроводів з подаючим та зворотнім теплоносієм, бригада виїхала на ремонт щойно більш-менш дозволила безпекова ситуація. Для якнайшвидшого відновлення теплопостачання довелося тимчасово відключити третій мікрорайон міста від опалення, щоб зберегти обігрів двох інших мікрорайонів.

Після завершення зварювальних робіт та заповнення теплоносієм, стало зрозуміло, що наявні додаткові пошкодження. Однак через постійні обстріли та комендантську годину, довелося припинити роботу до ранку.

Вчора роботи були успішно завершені й після 14:00 почалося заповнення тепломереж теплоносієм, яке тривало до самого ранку, включно з заповненням батарей будинків та підвищенням температури теплоносія. Станом на ранок 11 березня роботи по заповненню теплоносім будинків завершені. Третій мікрорайон, а це 300 будинків, знову в теплі!

Пишаємось нашими відважними працівниками! Слава Україні!

Інші новини