Група Нафтогаз працює над збільшенням газовидобутку для додаткового виробництва електроенергії та тепла – Олексій Чернишов

Збільшити газовидобуток і забезпечити необхідні обсяги блакитного палива для додаткового виробництва електроенергії і тепла – пріоритет Групи Нафтогаз.

Про це йшлося під час зустрічі голови НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Артуром Лорковським сьогодні, 26 червня 2024 року в Києві. 

Ми розуміємо, що найближчим часом потреби в газі тільки зростатимуть. Тому наше завдання сьогодні – забезпечити необхідні обсяги палива, зокрема, й для потреб когенерації. Попри непрості умови, які переживає енергетика України через повномасштабну війну, ми об’єднуємо зусилля з нашими іноземними партнерами, щоб взимку українці були зі світлом та теплом. Вдячний їм за послідовну підтримку», – зазначив Олексій Чернишов.

За словами очільника Групи, співпраця з Секретаріатом є важливою для забезпечення ефективності та стійкості енергетичної системи України протягом опалювального сезону 2024/2025.

Наступне питання, яке обговорювалося – важливість впровадження ринкових підходів для розвитку українського енергетичного сектору.

Нагадаємо, під час наступного опалювального сезону Група Нафтогаз продовжить постачати газ споживачам у межах виконання спеціальних обов’язків (ПСО) за цінами, встановленими державою.

Довідково

Секретаріат Енергетичного Співтовариства є органом Енергетичного Співтовариства, заснованого у 2006 році з метою об’єднання зусиль Європейського Союзу та сусідніх країн для створення інтегрованого загальноєвропейського енергетичного ринку. Повноваження та функції Секретаріату охоплюють моніторинг імплементації енергетичного ринку, підтримку інвестицій, інтеграцію кліматичних та енергетичних заходів, забезпечення сталого розвитку енергосистем і покращення екологічної ситуації.

Інші новини