Євген Бакулін дав початок будівництву заводу з виробництва пропан-бутану в Криму

23 жовтня 2012 р. голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін відвідав з робочою поїздкою Установку комплексної підготовки газу «Глібовка»...

23 жовтня 2012 р. голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін відвідав з робочою поїздкою Установку комплексної підготовки газу «Глібовка» в Автономній Республіці Крим, і дав початок будівництву заводу з виробництва пропан-бутану.
Завод, який починає будувати Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз», дасть можливість за нинішніх обсягів видобутку газу виробляти 55 тисяч тонн пропан-бутану та повністю забезпечити цією сировиною споживачів Криму, а також додатково отримувати 18 тисяч тонн конденсату щорічно.
- Створення нового виробництва дозволить повністю забезпечити власним пропан-бутаном споживачів в Криму та постачати його в інші регіони. Нові технології, які будуть задіяні на заводі, дозволять більш ефективно використовувати ресурси, які ми добуваємо. Це цілком відповідає взятому Урядом курсу на підвищення енергоефективності в ПЕК. В цілому ж робота нового заводу сприятиме зниженню залежності українських споживачів не тільки від імпортного газу, але й інших енергоносіїв, які зараз поставляються з-за кордону, - заявив голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін.
У ході візиту голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» оглянув діючі потужності УКПГ і заклав пам'ятну капсулу на місці початку будівництва нового заводу.
Розпочаті роботи з будівництва заводу на базі УКПГ «Глібовка» займуть до 15 місяців. Планується, що на повну потужність оновлена УКПГ зможе вийти вже в 2014 році.


Прес-служба Державного акціонерного товариства
«Чорноморнафтогаз»


 

 

Інші новини