Євген Бакулін в ефірі 5-го каналу спростував звинувачення деяких ЗМІ у нецільовому використанні коштів при закупівлі бурової платформи

6 червня цього року в ефірі 5-го каналу голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін продемонстрував фінансові документи, які засвідчують, що кошти на придбання платформи надійшли безпосередньо від замовника - ДАТ «Чорноморнафтогаз» - до заводу-виробника в Сінгапурі.

За словами Є.Бакуліна, на сьогоднішній день безпосередньо на завод перераховано 202 млн.долл.США, що складає 80% від вартості платформи. Залишок суми буде перераховано після введення платформи в експлуатацію. Наразі відбуваються технічні випробування бурової установки. 27 червня ц.р. розпочинається транспортування платформи до України, яке триватиме кілька місяців. Після цього буде проведений монтаж бурової установки в Чорному морі та введення її в експлуатацію.

Відповідаючи на питання ведучого щодо вартості платформи, вказаної деякими ЗМІ, а саме 400 млн.долл.США, Євген Бакулін зазначив, що після доставки платформи в Україну, будуть розглянуті питання щодо придбання додаткового обладнання для впровадження новітніх технологій видобутку та забезпечення надійності і безпеки її функціонування з метою недопущення надзвичайних ситуацій на кшталт аварії у Мексиканський затоці.

За словами голови правління Компанії, всі бажаючи ознайомитись з копіями продемонстрованих платіжних документів можуть звернутися з відповідним запитом до Управління по зв’язках з громадськістю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».


 

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини