Фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» є стабільним. Заява Першого віце-прем’єр-міністра України Олександра Турчинова

Фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» лишається стабільним, і ніяких передумов до виникнення чергової газової кризи у відносинах з Росією не існує. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов.

Підтвердженням стабільності НАК «Нафтогаз» Олександр Турчинов назвав той факт, що вчора Компанія перевела останній транш та повністю розрахувалася за одним з кредитів в 200 млн. дол., який було отримано в англійському «Стандарт банку». «Це є ще одним підтвердженням фінансової стабільності та надійності «Нафтогазу», - зазаначив Перший віце-прем’єр-міністр.

За інформацією Олександра Турчинова, відповідно до фінансової звітності Компанія за перший квартал 2009 року отримала чистий дохід в розмірі 32,1 млрд. грн., що втричі більше за чистий дохід, отриманий за відповідний період 2008 року.

«Щодо даних, на які посилається джерело в уряді РФ - ми знаємо, що це так званий аналітичний центр, який контролюється представниками групи Фірташа-Бойко-Льовочкіна. Ми розуміємо, що пан Фірташ досі не може змиритися з тим, що корупційні схеми усунено з газового ринку України. Але запевняю вас, ніякі зазіхання та наклеп з боку «газових шахраїв», а також «кликушество» з боку деяких українських високопосадовців не вплинуть на політику Уряду в газовому секторі України та стабільність НАК «Нафтогаз України», - підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр.


Управління у зв'язках із ЗМІ Кабінету міністрів України

Інші новини