Fitch підтвердив рейтинг Нафтогазу на рівні «В», покращивши прогноз на позитивний

Міжнародна рейтингова агенція Fitch покращила прогноз Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (Нафтогаз) зі стабільного до позитивного та підтвердила рейтинг В

Міжнародна рейтингова агенція Fitch покращила прогноз Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (Нафтогаз) зі стабільного до позитивного та підтвердила рейтинг В.

Рейтинг відповідає суверенному рейтингу України (В/позитивний). За оцінкою агентства, Нафтогаз зберігає міцні зв’язки з державою.

Ключовим фактором, що вплинув на рейтинг, Fitch визначає стратегічне значення Нафтогазу як найбільшої в Україні компанії з видобування, продажу та постачання природного газу.

Водночас агентство відзначає зміни, які відбулись на українському ринку газу, зокрема, скасування ПСО. До травня 2021 року Нафтогаз був зобов’язаний постачати газу у рамках режиму ПСО, що негативно впливало на стягнення дебіторської заборгованості.

У подальшому на ліквідність Компанії також можуть пливати значні заплановані капітальні інвестиції у видобуток природного газу.


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини