Джеффрі Паєтт: Україна зробила великий поступ на шляху до більшої прозорості та підзвітності роботи енергетичного сектора – Нафтогаз тому приклад

Група Нафтогаз є прикладом того, що Україна зробила великий поступ на шляху до більшої прозорості та підзвітності роботи енергетичного сектора, що збільшило його ефективність.

Про це в інтерв’ю Голосу Америки сказав Джеффрі Паєтт, керівник Бюро з питань енергетичних ресурсів Державного департаменту США.

Нафтогаз – компанія, яка мала проблеми в минулому, частково через те, що росія використовувала транзит і продаж газу як вектор корупції, щоб зберегти контроль над народом України. Відповідь на це полягає в тому, щоб створити структуру корпоративного управління, яка відповідає найвищим стандартам Європейського Союзу та ОЕСР», – сказав Джеффрі Паєтт.

Керівник Бюро зауважив, що очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов взяв на себе зобов'язання досягти цієї мети.

Він створив нову наглядову раду, до якої увійшли авторитетні міжнародні партнери. Це не означає, що проблема вирішена. Але ви можете подивитися на показники, які Нафтогаз встановив минулого року. Вперше за багато років зріс видобуток українського газу. Це позитивний розвиток подій, який свідчить про прогрес компанії», – зазначив Джеффрі Паєтт. 

Інші новини