Уряд призначив тимчасово виконуючих обов'язки керівників для двох стратегічних підприємств Групи Нафтогаз: Укргазвидобування та Укртрансгазу

Кабінет Міністрів України змінив тимчасово виконуючих обов’язків керівників двох стратегічних підприємств Групи Нафтогаз. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду сьогодні, 6 січня 2023 року.

Тимчасово виконуючим обов'язки АТ «Укргазвидобування» став Олег Толмачев, який очолював дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування» Групи Нафтогаз. 

Олег Толмачев має понад 20 років досвіду у видобуванні вуглеводнів у Північній Америці. Обіймав керівні посади у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources. Зокрема, очолював високотехнологічні проекти з розробки великих родовищ у Північній Америці з покладами газу та газоконденсату. Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проектів, формування й керування мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів).  

Виконуючим обов’язки керівника АТ «Укртрансгаз», що є оператором всіх українських підземних сховищ газу, призначено Романа Малютіна, який має понад 20 років досвіду роботи на підприємствах, що займаються транспортуванням та зберіганням газу.

Роман Малютін пройшов увесь шлях від оператора та інженера на Кегичівському ПСГ до заступника головного інженера східного регіону Оператора газотранспортної системи України. Впродовж останніх півтора року очолював технічний департамент АТ «Укртрансгаз», де  відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрямки енергетики та метрології, а також супроводжував проекти з розвитку низьковуглецевих технологій та зберігання водневих сумішей.  

Роман Малютін та Олег Толмачев — висококласні фахівці зі значним досвідом роботи у нафтогазовій сфері. Вони добре знаються на світовому досвіді, але при цьому багато працювали в Україні та розуміють виклики, які  наразі стоять перед нами», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.


 

Інші новини