Група Нафтогаз наростила видобуток нафти на об’єктах в Західній пустелі Єгипту на 20%

Petrosannan Company провела роботи з інтенсифікації видобутку нафти на концесійній ділянці в Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет

На початку квітня поточного року Petrosannan Company — спільна компанія-оператор НАК «Нафтогаз України» та Egyptian General Petroleum Corporation — провела роботи з інтенсифікації видобутку нафти на концесійній ділянці в Західній пустелі Арабської Республіки Єгипет. Завдяки виконанню гідророзриву пластів на пілотних свердловинах видобуток нафти збільшився на понад 20% або 600 барелів на добу.

За умови збереження досягнутих обсягів видобутку та поточних цін на нафту (60 дол. США/барель) Група Нафтогаз отримає додатковий дохід від проведених операцій близько 400 тис. дол. США на місяць.

«Один з ключових векторів стратегії Групи Нафтогаз — збільшення обсягів видобутку вуглеводнів, як в Україні, так і на закордонних активах. Лише початок цьогорічної кампанії з інтенсифікації свердловин дозволив нам збільшити обсяг видобутку нафти на 20%. Ми плануємо у подальшому використовувати отриманий досвід, зокрема, з проведення гідророзривів пластів, на інших ділянках, що експлуатує Група Нафтогаз у Арабській Республіці Єгипет», — зауважив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

 

Довідка

 

Група Нафтогаз реалізує проекти з розвідки та видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі та територіях South Wadi El Mahareeth та Wadi El Mahareeth у Східній пустелі Єгипту.Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини