Група Нафтогаз повністю завершила інтеграцію облгазів

Посилення енергетичної стабільності країни – завдання, яке поставив Президент України Володимир Зеленський від початку повномасштабного вторгнення. Протягом 2023 року Нафтогаз повністю завершив інтеграцію облгазів та міськгазів.
Про це розповів очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Як і планували, ми успішно завершили інтеграцію обл- і міськгазів до Групи Нафтогаз.

«Це велика відповідальність, оскільки разом з цим значно зросла кількість наших клієнтів. Однак це був необхідний крок, від якого залежить стабільність критичної інфраструктури, робота бізнесу та комфорт українців. В умовах ризиків постійних обстрілів і можливих блекаутів газопостачання має бути безперебійним. Дякую всім, хто працює для забезпечення наших міст і сіл газом», – зазначив очільник Нафтогазу Олексій Чернишов.

За його словами, операційний контроль над регіональними підприємствами, дав можливість державі не лише забезпечити безперебійне газопостачання, а й покласти край різноманітним схемам, через які державний бюджет недоотримував мільярди гривень.

Голова Правління Групи Нафтогаз також зазначив, що за попередніми розрахунками, у наступному році відрахування до державного бюджету операторами ГРМ складуть понад 5 млрд гривень.

«Це не лише збереження 50 тисяч робочих місць і мільярдів відрахувань, які наповнюватимуть державну казну. Це і можливість якісного контролю забезпечення газопостачанням, і новий зручний сервіс для майже 10 мільйонів абонентів у вигляді однієї зрозумілої платіжки», — підсумував Олексій Чернишов.

Інші новини