Група Нафтогаз створила окрему корпоративну функцію для управління закупівлями

Для успішного впровадження реформи закупівель Група Нафтогаз виокремила цей напрям у самостійну корпоративну функцію — «Управління закупівлями». Очолить його ...

Для успішного впровадження реформи закупівель Група Нафтогаз виокремила цей напрям у самостійну корпоративну функцію — «Управління закупівлями». Очолить його профільна експертка з 15-річним стажем, громадянка Нідерландів Ольга Бородіна.

Основне завдання новоствореної функції — забезпечити ефективний процес управління закупівлями Групи. Зокрема, вона відповідатиме за повноцінне впровадження уніфікованої системи управління ланцюжками поставок Supply Chain Management (SCM).

Функція опікуватиметься такими бізнес-процесами Групи:

· управління потребами;

· категорійний менеджмент;

· управління закупівлями.

Довідково

Ольга Бородіна має 20-річний досвід роботи в енергетичній сфері, зокрема, у нафтогазовій галузі. Вона зарекомендувала себе як лідер та фахівець з питань ефективного управління закупівлями. До приходу в Групу Нафтогаз працювала в Royal Dutch Shell. Так, впродовж 2014-2016 років займала посаду генерального директора з розвитку ланцюжків поставок у Shell Global Solutions International BV.

Нагадуємо, що Нафтогаз змінює систему закупівель — очікується економія в межах 10-15% від усіх придбаних товарів та послуг.


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини