Група Нафтогаз знешкодила майже два десятки врізок до трубопроводів із нафтою та газоконденсатом

Підрозділам безпеки вдається оперативно протидіяти втручанням у роботу трубопроводів завдяки групам повітряного патрулювання, які оснащені безпілотними літальними апаратами

У першому півріччі 2021 року служба безпеки нафтового дивізіону Групи Нафтогаз виявила 19 злочинних врізок до нафто- і конденсатопроводів та одну замасковану ємність для забору та зберігання викраденого газоконденсату.

Підрозділам безпеки вдається оперативно протидіяти втручанням у роботу трубопроводів завдяки групам повітряного патрулювання, які оснащені безпілотними літальними апаратами.

Зокрема, на Харківщині безпеківці Групи Нафтогаз за допомогою безпілотника виявили злочинну врізку в конденсатопровід та замасковану ємність об’ємом 25 куб. м, вже частково заповнену викраденим газоконденсатом.

Відвід від місця врізки, завдовжки понад 7,4 км, також був заповнений газоконденсатом.

Національна поліція внесла відомості за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Постійне вдосконалення системи безпеки та організації охорони об’єктів Групи Нафтогаз, завдяки оперативному збору та аналізу даних про події, що відбуваються на об’єктах, в єдиній точці — Центрі моніторингу дивізіону «Нафта» та передачі інформації до Центру кіберзахисту НАК «Нафтогаз України», дозволяє значно швидше реагувати на загрози та вчасно їх попереджати», — зазначили у службі безпеки нафтового дивізіону.

 

 

Інші новини