Оперативна інформація щодо роботи підприємств Групи Нафтогаз станом на 18.00 8 травня 2022 року

Географія пошкоджень в зоні обслуговування АТ "Донецькоблгаз" незмінна, однак проблеми стають глибшими та серйознішими. 

Оператором ГТС відключена одна з газорозподільних станцій. В результаті без газу залишилось більше півтори тисячі абонентів.

Завдяки оперативним ремонтам (встановлення бандажів) за добу наші хоробрі колеги змогли зберегти газопостачання для 164 сімей.

В багатьох місцях сьогодні настільки щільний вогонь, що обстежити мережі неможливо. Наразі здійснюється підготовка до масових ремонтів.

Дякуємо нашим неймовірним колегам за самовіддану роботу. Ви - неймовірні! 

Усі діджитал сервіси ГК "Нафтогаз України" працюють в повному доступі. Контакт-центр отримав 90 дзвінків від клієнтів, що в понад двічі менше, ніж вчора. Принагідно дякуємо усім клієнтам за передані показання лічильників й нагадуємо, що оплачувати спожитий газ,  під час дії воєнного стану, необхідно в повному обсязі.

ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська працюють у звичному режимі. У вихідні на підприємстві перебуває  черговий та оперативний персонал, який слідкує за  роботою обладнання ТЕЦ.

Філія "Новороздільські електромережі" та філія "Новояворівські електромережі" працюють стабільно. Електроенергію отримують усі споживачі Нового Роздолу, Новояворівська та прилеглих населених пунктів.

Споживачі ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” за добу збільшили використання природного газу на 5,4%.

Об'єкти мережі ПСГ АТ “Укртрансгаз” залишаються під посиленою охороною та продовжують працювати у штатному режимі.

АТ “Укргазвидобування” продовжує видобувати газ на всіх своїх об’єктах, за винятком тих, які знаходяться поблизу лінії зіткнення.

АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" надалі працюють в штатному режимі в умовах воєнного стану.

ВАТ “Кіровоградгаз” працює у  звичайному режимі. 

Прес-служба НАК “Нафтогаз України” продовжує систематично повідомляти про стан нафтогазової інфраструктури на сайті та офіційних сторінках компанії  у соціальних мережах (Facebook, TelegramTwitter).


Слава Україні!

Інші новини