Керівники галузі обговорили плани реконструкції та модернізації ГТС України на 2011 рік

Сьогодні на компресорній станції «Ромни» Управління магістральних газопроводів (УМГ) «Київтрансгаз» відбулася нарада з питань підготовки та проведення робіт з реконструкції та модернізації газотранспортної системи (ГТС) України у 2011 році під головуванням Міністра палива та енергетики Ю.Бойка.

У нараді взяли участь голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Є.Бакулін, директор ДК «Укртрансгаз» С.Вінокуров та інші фахівці підприємств галузі.

За результатами наради було затверджено Програму реконструкції, технічного переоснащення, розширення та планово-попереджувальних ремонтів об’єктів ДК «Укртрансгаз» та Програму капітальних інвестицій на 2011 рік.

Під час наради голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Є.Бакулін зазначив, що на виконання програми реконструкції об’єктів ГТС будуть направлятися кошти від поточної господарської діяльності Компанії та додатково залучатися інвестиції. «Виконання програми дозволить гарантувати надійну та безперебійну роботу нашої газотранспортної системи у наступному році», - наголосив Євген Бакулін.


Управління по зв’язках з громадськістю

Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини