Керівники галузі обговорили питання функціонування ГТС України

Сьогодні на компресорній станції «Ужгород» Управління магістральних газопроводів (УМГ) «Прикарпаттрансгаз» відбулася нарада з проблемних питань функціонування газотранспортної системи (ГТС) України під головуванням Міністра палива та енергетики Ю.Бойка.

У нараді взяли участь голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Є.Бакулін, директор ДК «Укртрансгаз» С.Вінокуров та інші фахівці підприємств галузі.

За результатами наради було прийнято рішення щодо низки проблемних питань діяльності УМГ, затверджено Програму реконструкції, техпереоснащення, розширення та планово-попереджувальних ремонтів об’єктів ДК «Укртрансгаз» на 2010 р. та програму капітальних інвестицій ДК «Укртрансгаз» на 2010 рік у сумі близько 2 млрд. грн.

Під час наради голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Є.Бакулін наголосив, що відпрацьовані заходи передбачають впровадження технічних рішень та залучення фінансових ресурсів для їх реалізації. «Цілеспрямована робота за обома напрямками дозволить забезпечити сталу та безперебійну роботу нашої ГТС», - сказав Є.Бакулін.


Управління по зв’язках з громадськістю Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини