Компанія Mott MacDonald презентувала проміжний звіт по проекту модернізації ГТС України

7 липня 2011 року, у рамках Договору про надання консультаційних послуг між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та компанією Mott MacDonald, компанія-консультант презентувала представникам Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», Європейської комісії та міжнародних фінансових організацій проміжний звіт по проекту «Попереднє дослідження модернізації системи транзиту та підземного зберігання газу в Україні».

У звіті висвітлені такі основні питання: сценарії транзиту газу та їх детальна характеристика, економічний та фінансовий аналіз проекту, аналіз ризиків, а також ролі України як газотранзитної держави.

Крім того, під час зустрічі відбулося обговорення процесу реалізації першочергового проекту «Реконструкція лінійних споруд газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», а саме: обсягів його фінансування, термінів та ступеню готовності сторін до виконання робіт.

Враховуючи необхідність забезпечення належного рівня надійності роботи газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», керівництвом Компанії прийнято рішення щодо фінансування у 2011 році початку робіт за проектом «Реконструкція лінійних споруд газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород (І черга)» за рахунок власних коштів.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Інші новини