Олексій Чернишов: Нафтогаз розширює співпрацю з Францією у сферах зберігання газу та зеленої енергетики

Збільшення обсягів зберігання газу в українських підземних сховищах французькими компаніями, а також залучення фінансування та розвиток спільних проектів у сферах зеленої енергетики та теплопостачання.

Про це йшлося на зустрічі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова з уповноваженим Президента Франції з питань допомоги та відновлення України П’єром Ельброном та послом Франції в Україні Гаелем Весьєром сьогодні, 5 лютого 2024 року.

Одне з наших пріоритетних завдань на цей рік – збільшити обсяг газу, який іноземні компанії зберігають в українських ПСГ. Саме тому на цій зустрічі ми передусім говорили про заохочення французьких компаній зберігати більше газу в Україні. Не менш важливою темою був розвиток спільних проектів у сфері зеленої енергетики. Зокрема, щодо біометану, вітру, зберігання СО2 та водню», – зазначив Олексій Чернишов.

На зустрічі також йшлося про залучення фінансування для реконструкції об’єктів теплопостачання Групи Нафтогаз.

Я щиро вдячний нашим французьким колегам за тривалу підтримку та співпрацю. Працюємо далі, щоб сповна реалізувати спільний потенціал», – додав СЕО Групи Нафтогаз.

Нагадуємо, що Група Нафтогаз розпочала розробку стратегії декарбонізації.

Інші новини