Угоди з Нафтогазом на постачання газу за фіксованою ціною уклали вже 630 релігійних організацій

Угоди з компанією «Нафтогаз Трейдинг» за фіксованою ціною 16,55 грн (з урахуванням ПДВ та вартості транспортування) уклали вже 630 релігійних організацій
Пакети документів, надіслані до компанії ще 175 релігійними організаціями, будуть розглянуті найближчим часом.

«Нафтогаз Трейдинг» закликає газозбутові підприємства та операторів газорозподільчих мереж сприяти релігійним організаціям у зміні постачальника. Будь-яка затримка в процедурах тягне за собою суттєві додаткові витрати для цих неприбуткових об’єднань.

Також звертаємо увагу релігійних організацій на необхідність належної підготовки пакету документів, що подається до «Нафтогаз Трейдингу». Зокрема, просимо уважно ознайомитися з переліком документів, необхідних для укладення договору саме з релігійними організаціями. Наразі частина споживачів помилково заповнюють договір, розроблений для бюджетних установ, а не релігійних організацій.

Нагадуємо, що для укладення договору релігійна організація надає лист-звернення, зразок якого розміщено на сайті «Нафтогаз Трейдингу», а також два примірника підписаного договору постачання природного газу. Необхідно вказати телефон контактної особи для подальшої роботи.

Для оформлення договору важливо обов’язково зазначити назву оператора газорозподільних мереж, до якого підключений споживач. Таблицю споживання газу необхідно заповнювати в тисячах куб. м. Також треба зазначати статус платника податку.

Клієнт має надати копії акту звірки взаєморозрахунків від попереднього постачальника газу (довідку про відсутність заборгованості), заяви-приєднання до умов типового договору розподілу природного газу з ЕІС-кодом, статуту, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про реєстрацію, документу про підтвердження повноважень особи, яка підписуватиме договір.

Інші новини