Група Нафтогаз запустила чергову потужну свердловину: 230 тис. куб. м газу щодоби

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, пробурило і запустило в роботу ще одну потужну свердловину на сході України. Вона дає країні додатково 230 тис. куб. м природного газу на добу.

Ми отримали цей результат на відкритому понад 45 років тому газовому родовищі, яке тривалий час вважали малоперспективним. Команда розробників Укргазвидобування, застосувавши оновлені підходи до інтерпретації даних, виявила додаткові запаси газу в надрах. Я дуже вдячний всім фахівцям, що долучились до цієї роботи», − зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Наразі на цьому родовищі заплановано буріння ще п’яти нових свердловин, щоб повністю реалізувати виявлений потенціал з видобутку газу.

Наша мета – отримувати з цього родовища щонайменше 1 млн куб. м газу на добу. Це стане значним внеском у виконання нашого плану з повного забезпечення України власним газом протягом наступного опалювального сезону», − додав т.в.о. генерального директора Укргазвидобування Олег Толмачев.

Нагадуємо, що раніше Укргазвидобування пробурило рекордну за останні роки свердловину з добовим дебітом 580 тис. куб. м газу.

Інші новини