Група Нафтогаз у листопаді придбала 139.5 млн кубометрів газу на Українській енергетичній біржі

Група Нафтогаз продовжує закуповувати газ у приватних українських видобувників через Українську енергетичну біржу у прозорий та недискримінаційний спосіб.

У листопаді Групою закуплено 139.5 млн кубометрів газу, що сприяє збалансуванню попиту і пропозиції на українському ринку, а також дозволяє забезпечити приватні компанії ліквідністю для здійснення необхідних інвестицій з метою нарощення українського видобутку та сплати податків, а Групу Нафтогаз - необхідним ресурсом для покриття потреб споживачів. 

Нафтогаз накопичив у підземних сховищах необхідні обсяги палива для сталого проходження опалювального сезону. Проте ми також постійно працюємо над створенням резервів. Закуповуючи газ у вітчизняних видобувників, ми підтримуємо розвиток та збільшення українського видобутку. Крім того, закупівля газу через біржу дозволяє збільшити надходження до державного бюджету, зокрема через сплату податків», - зазначив очільник Нафтогазу Олексій Чернишов. 

Нагадаємо, основна мета Групи Нафтогаз на опалювальний сезон 2023/2024 – пройти зиму без імпорту газу на власних енергоносіях. 

Планується, що закупівлю газу на внутрішньому ринку буде продовжено. З докладною інформацією для учасників ринку, які планують взяти участь у біржових торгах на закупівлю природного газу, можна ознайомитись за посиланням.

Інші новини