Нафтогаз запустив новий сайт

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» запустила новий сайт

Відтепер він має структурований контент, user-friendly навігацію, а інформація доступна людям з інвалідністю. При цьому вдалося зберегти увесь масив даних від 2002-го року, що зберігався на старому сайті.

Сайт доступний за звичною адресою: naftogaz.com

«Сайт Національної компанії не оновлювався 14 років. Це дуже довго для сучасної компанії, яка постійно змінюється і розвивається. Ми взяли все найкраще зі старого сайту і додали нові можливості. Тепер маємо зручний та сучасний інструмент, який допоможе нашим партнерам, експертам, журналістам і всім охочим знаходити актуальну інформацію про нашу діяльність та зв’язатися з нами за потреби», — зазначила начальник відділу зовнішніх комунікацій департаменту з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» Олена Конопля. 

Сайт містить такі нові чи оновлені рубрики та розділи:

  • «Сталий розвиток», де йдеться про захист довкілля, соціальне партнерство, охорону праці;
  • «Бізнеси», де є інформація про всі напрями діяльності компаній Групи Нафтогаз;
  • «Фотогалерея», де містяться фото майже всіх наших об’єктів, подій чи топ-менеджерів;
  • «Кар’єра» — оновлений розділ, в якому є зручний пошук вакансій всіх  підприємств Групи Нафтогаз;
  • «Аналітика» (дашборди), де в режимі реального часу відображається інформація про запаси газу в ПСГ України та ЄС, оперативні добові дані про обсяги видобутку, транзиту, імпорту та ціни на газ;
  • «Діджиталізація», де йдеться про перехід у «хмару», ІТ-центр та нові цифрові сервіси.

При створенні сайту використовувалися відкриті мови програмування та ІТ-платформи. Це дозволяє самостійно нарощувати функціональні можливості і забезпечувати підтримку належної якості.

Проект впроваджувала дочірня ІТ-компанія Нафтогазу — ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» — із залученням зовнішніх спеціалістів.

Загалом робота над новим сайтом тривала біля року та включала в себе розробку дизайну, макетування та його затвердження; front-end та back-end розробки; навчання користувачів; повне тестування функціональних та нефункціональних можливостей, зокрема, тестування на пошук і усунення вразливостей згідно стандартів безпеки.

До 25 січня 2022 року триватиме стабілізаційний період, впродовж якого сайт додатково випробовуватиметься. Якщо протягом цього періоду користувачі помітять проблеми, некоректну інформацію чи матимуть інші зауваження — просимо надсилати їх на пошту [email protected] 

Інші новини