Нафтогаз отримав 12,6 млрд грн чистого прибутку завдяки підвищенню цін на газ — проміжна звітність за перший квартал 2021 року

За підсумками першого кварталу 2021 року НАК «Нафтогаз України» отримала 12,6 млрд грн чистого прибутку. Про це свідчать дані неаудійованої та неконсолідованої звітності Компанії

За підсумками першого кварталу 2021 року НАК «Нафтогаз України» отримала 12,6 млрд грн чистого прибутку. Про це свідчать дані неаудійованої та неконсолідованої звітності Компанії. Зауважимо, що через це таку звітність некоректно порівнювати зі звітністю у річних звітах Компанії.

Основною причиною покращення фінансового результату Нафтогазу став суттєвий ріст цін на природний газ на європейському та українському ринках у першому кварталі 2021 року порівняно із цінами як у попередньому кварталі, так і за аналогічний період минулого року.

«На жаль, сталість таких фінансових результатів національної компанії залишається під питанням, зокрема, через невирішеність фінансових проблем у всьому ланцюгу транспортування, розподілу і поставок газу кінцевим споживачам. За згаданий період ці традиційні проблеми лише посилились. Тому, як національна компанія, ми будемо проактивно пропонувати свою допомогу державі для вирішення цих проблем», — підкреслив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

 

Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Інші новини