Нафтогаз передав два апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) Aeros 4600 (Німеччина) для пацієнтів Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України.
«У зв’язку з пандемією COVID-19 потік пацієнтів, які знаходяться у важкому стані, значно зріс. Наш Центр почав надавати допомогу й хворим на COVID дітям з вродженими вадами серця, що потребують оперативного лікування, тож благодійна допомога виявилась дуже вчасною. Тільки за перший місяць роботи передана Нафтогазом високоякісна техніка допомогла вилікувати п’ятьох дітей», — зазначив Головний лікар Центру дитячої кардіології Андрій Максименко.
В Нафтогазі сподіваються, що передана техніка врятує ще багато дитячих життів.
«Ми — соціально відповідальна компанія. Нам важливо підтримувати щирий діалог із суспільством та приходити на допомогу там, де її потребують. Держава починається з дитини. Саме тому, в межах загальної благодійної допомоги Нафтогазу, особливу увагу ми приділяємо дітям. Керівництво НАКу сподівається, що передана техніка принесе користь в лікуванні маленьких пацієнтів», — зазначив директор з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» Максим Білявський.
Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України щорічно надає консультативну допомогу для понад 14 000 дітей, зокрема новонародженим та немовлятам з вродженими вадами серця. Медичний заклад щороку проводить близько 1300 операцій різних ступенів складності. Серед них і операції на відкритому серці з використанням штучного кровообігу та зупинкою серця, корекція вроджених вад серця без розрізу через судинні доступи. Результати лікування в Центрі — найкращі в Україні та не поступаються провідним дитячим кардіохірургічним клінікам світу.
Передані Нафтогазом ШВЛ-апарати Aeros 4600 (Німеччина) — одні з найкращих у своєму класі. Їхня ключова особливість — автоматичне нагнітання повітря, яке дозволяє встановлювати апарати як стаціонарно, так і в каретах швидкої допомоги.
Загалом Група Нафтогаз за період пандемії надала благодійну допомогу на суму понад 720 млн грн для 287 медичних закладів в усіх регіонах України. Йдеться про 500 тисяч захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів, 50 портативних УЗД-пристроїв, 10 тисяч кисневих балонів, 9 нових та 50 відремонтованих ШВЛ-апаратів, а також значну кількість витратних матеріалів — медичних масок, окулярів, антисептичних засобів.
Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»