Нафтогаз передав апарати ШВЛ для пацієнтів Центру дитячої кардіології

Тільки за перший місяць роботи передана Нафтогазом високоякісна техніка допомогла вилікувати п’ятьох дітей

Нафтогаз передав два апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) Aeros 4600 (Німеччина) для пацієнтів Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України.

«У зв’язку з пандемією COVID-19 потік пацієнтів, які знаходяться у важкому стані, значно зріс. Наш Центр почав надавати допомогу й хворим на COVID дітям з вродженими вадами серця, що потребують оперативного лікування, тож благодійна допомога виявилась дуже вчасною. Тільки за перший місяць роботи передана Нафтогазом високоякісна техніка допомогла вилікувати п’ятьох дітей», — зазначив Головний лікар Центру дитячої кардіології Андрій Максименко.

В Нафтогазі сподіваються, що передана техніка врятує ще багато дитячих життів.

«Ми — соціально відповідальна компанія. Нам важливо підтримувати щирий діалог із суспільством та приходити на допомогу там, де її потребують. Держава починається з дитини. Саме тому, в межах загальної благодійної допомоги Нафтогазу, особливу увагу ми приділяємо дітям. Керівництво НАКу сподівається, що передана техніка принесе користь в лікуванні маленьких пацієнтів», — зазначив директор з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» Максим Білявський.

Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України щорічно надає консультативну допомогу для понад 14 000 дітей, зокрема новонародженим та немовлятам з вродженими вадами серця. Медичний заклад щороку проводить близько 1300 операцій різних ступенів складності. Серед них і операції на відкритому серці з використанням штучного кровообігу та зупинкою серця, корекція вроджених вад серця без розрізу через судинні доступи. Результати лікування в Центрі — найкращі в Україні та не поступаються провідним дитячим кардіохірургічним клінікам світу.

Передані Нафтогазом ШВЛ-апарати Aeros 4600 (Німеччина) — одні з найкращих у своєму класі. Їхня ключова особливість — автоматичне нагнітання повітря, яке дозволяє встановлювати апарати як стаціонарно, так і в каретах швидкої допомоги.

Загалом Група Нафтогаз за період пандемії надала благодійну допомогу на суму понад 720 млн грн для 287 медичних закладів в усіх регіонах України. Йдеться про 500 тисяч захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів, 50 портативних УЗД-пристроїв, 10 тисяч кисневих балонів, 9 нових та 50 відремонтованих ШВЛ-апаратів, а також значну кількість витратних матеріалів — медичних масок, окулярів, антисептичних засобів.


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини