Нафтогаз – серед переможців національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» у номінації «Благодійність великого бізнесу»

Наш внесок за допомогу державі у протидії COVID-19 «Дбаємо про захист» національне журі виділило серед 1 163 заявок.

Як результат: компанію нагороджено дипломом за І місце і тематичною нагородою – «Ангел добра».

Упродовж минулого року Нафтогаз виділив на боротьбу з COVID-19 понад 650 млн грн. На ці кошти було придбано засоби індивідуального захисту, рукавички, антисептики, кисневі концентратори та інше обладнання, щоб медики почувалися безпечніше та впевненіше, а пацієнти могли отримувати вчасну й якісну медичну допомогу.

  •  У межах проєкту «Мрія» на початку травня 2020 року Група Нафтогаз придбала 200 тонн благодійної допомоги на понад 580 млн грн для 287 медичних закладів. Усього компанія придбала 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентгенапаратів і 50 портативних УЗД-пристроїв для українських лікарень.
  •  Під час реалізації проєкту «Безпечне ЗНО» закупили 3,2 млн захисних масок, 20 тис. л засобів для дезінфекції, 1 200 ізоляційних халатів, що дало змогу провести ЗНО, єдиний вступний іспит і єдине фахове вступне випробування у 2020 році.
  • У межах благодійної допомоги громадам – 236 фельдшерсько-акушерських пунктів і 60 центральних районних лікарень отримали понад 1 млн пар захисних рукавиць, 500 тис. медичних масок, 220 тис. респіраторів, 920 інфрачервоних безконтактних термометрів, 8,6 тис. літрів дезінфекторів.
  • Також до кейсу «Дбаємо про захист» увійшли проєкти «Допомога лікарням», «49 апаратів ШВЛ», «Сучасна лікарня громаді».

У 2021 році компанія планує витратити 300 млн грн на боротьбу з COVID-19.

– Дякуємо організаторам за проведений конкурс. Він показує величезну кількість небайдужих компаній в Україні, що готові підтримати й державу, й громадян у період невизначеності. Нафтогаз, як національна компанія, не міг залишитися осторонь у скрутний для держави час. Ми продовжуємо нашу допомогу, як на національному рівні, так і щодо реалізації соціально-інфраструктурного партнерства у громадах, на території яких розташовані наші виробничі об’єкти, – звернувся до присутніх Євген Баранов, начальник департаменту регіонального розвитку АТ «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз).

Інші новини