«Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс на сейсморозвідку площі Палласа

4 жовтня 2012 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс ...

4 жовтня 2012 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс на проведення сейсмологічних досліджень 3D на площі Палласа.
З метою стабілізації та збільшення видобутку нафти і газу, передбачених «Енергетичною стратегією України на період до 2030 року», а також повного забезпечення потреб населення і бюджетної сфери у природному газі, Компанія планує якнайшвидше розпочати освоєння структури Палласа.
Програмою робіт за ліцензійною угодою про умови користування надрами, яка є невід’ємною частиною отриманого Компанією Спеціального дозволу на користування надрами площі Палласа, передбачено проведення:
• сейсморозвідувальних досліджень 3D (2011 - 2012 р.),
• буріння параметричної свердловини (5350 м) (2013 р.),
• буріння двох пошукових свердловин (2014 - 2017 р.),
• буріння розвідувальних та експлуатаційних свердловин (2017 - 2026 р.).
Для виконання зазначеної Програми робіт за Угодою в першу чергу необхідно виконати сейсморозвідувальні дослідження 3D. Надалі передбачається буріння 15 розвідувальних та 162 експлуатаційних свердловин глибиною від 4950 м до 6050 м. Очікувана тривалість спорудження свердловини на структурі Палласа - близько шести місяців.

Довідково.
Структура Палласа розташована в південній частині Прикерченського шельфу Чорного моря на транскордонній акваторії України та Росії. Площа структури Палласа складає близько 200 кв. км. Глибина моря в точці проектної параметричної свердловини складає 460 м. Площа структури - близько 200 кв.км. Перспективні видобувні ресурси вуглеводнів складають 145 млн. тонн.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини