Нафтогаз України» провела розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю двох напівпогружних плавучих морських бурових установок

Сьогодні, 29 жовтня 2012 року, за участю заступника голови правління Компанії Вадима Чупруна...

Сьогодні, 29 жовтня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за участю заступника голови правління Компанії Вадима Чупруна та представників ЗМІ відбулося розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю двох напівпогружних плавучих морських бурових установок.
Як відомо, у вересні 2012 року компанія «Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс на поставку бурових установок та розіслала офіційні запрошення на участь у конкурсі п’ятнадцятьом міжнародним компаніям.
Конкурсні пропозиції подали такі компанії: Rigas Kugu Buvetava (Латвія), Keppel FELS Limited (Сингапур), Magic Worldwide LTD (Беліз), Aida Holding Ltd (Беліз).
Фінансування закупівлі напівпогружних бурових установок буде здійснюватися за рахунок запозичень Компанії та не вимагатиме залучення бюджетних коштів. При врахуванні середньої вартості вуглеводневої сировини в 2012 році економічний ефект від їх роботи досягне приблизно 20 млрд. дол. США. Термін окупності проекту складе 7-8 років.
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


 

Інші новини