«Нафтогаз України» провела розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю двох напівпогружних плавучих морських бурових установок: найнижчу ціну запропонувала компанія Keppel FELS Limited (Сінгапур)

Сьогодні, 29 жовтня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» ....

Сьогодні, 29 жовтня 2012 року, в приміщенні Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за участю заступника голови правління Компанії Вадима Чупруна та представників ЗМІ відбулося розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю двох напівпогружних плавучих морських бурових установок (НПМБУ).

У вересні 2012 року компанія «Нафтогаз України» оголосила відкритий конкурс на поставку бурових установок та розіслала офіційні запрошення на участь у ньому п’ятнадцятьом міжнародним компаніям, ще 5 міжнародних компаній самостійно звернулися до «Нафтогаз України» з метою отримання конкурсної документації.

Конкурсні пропозиції на закупівлю двох НПМБУ подали такі компанії: Rigas Kugu Buvetava (Латвія, Ціна пропозиції 1 399 600 000 дол.США), Keppel FELS Limited (Сінгапур, Ціна пропозиції 1 266 000 000 дол.США), Magic Worldwide LTD (Беліз, Ціна пропозиції 1 500 000 000 дол.США), Aida Holding Ltd (Беліз, Ціна пропозиції 1 400 000 000 дол.США).

На завершення процедури розкриття конкурсних пропозицій, заступник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Вадим Чупрун зазначив, що Компанія сподівалася на те, що у конкурсі візьмуть участь світові виробники бурових установок, і такі очікування справдилися.

«Ось основні результати цього тендеру. По-перше, у конкурсі на закупівлю бурових беруть участь реальні компанії-виробники. По-друге, ця закупівля підтверджує послідовність і системність нашої роботи в забезпеченні енергетичної незалежності нашої держави. По-третє, Україна стане лідером з видобутку вуглеводнів в акваторії Чорного і Азовського морів. По-четверте, можна констатувати, що сьогодні проходить етап докорінної модернізації виробництва, який виведе Компанію на новий рівень видобутку енергоресурсів на суходолі та в акваторії Чорного та Азовського морів. По-п’яте, ви знаєте, що Україна приєдналася до ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях, а нещодавно Міністерство енергетики та вугільної промисловості провело конференцію з впровадження цієї ініціативи. І сьогоднішній відкритий конкурс - яскраве підтвердження прозорості діяльності нашої Компанії», - підсумував Вадим Чупрун.
 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини