«Нафтогаз України» та «Смарт Мерітайм Груп» підписали Меморандум про стратегічну співпрацю

Відповідно до Меморандуму, пріоритетними напрямками співпраці компаній стане відновлення і розвиток технологічного флоту компанії «Чорноморнафтогаз».

26 листопада 2012 року голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Євген Бакулін, голова правління ДАТ «Чорноморнафтогаз» Валерій Ясюк та голова наглядової ради «Смарт Мерітайм Груп» Павло Константинов підписали меморандум про стратегічну співпрацю (далі – Меморандум).
Відповідно до Меморандуму, пріоритетними напрямками співпраці компаній стане відновлення і розвиток технологічного флоту компанії «Чорноморнафтогаз». Як уже повідомлялося, компанія «Чорноморнафтогаз» продовжує реалізацію широкомасштабної програми з модернізації та оновлення своїх виробничих потужностей з метою збільшення видобутку вуглеводнів на шельфах Чорного та Азовського морів.

Крім того, в рамках Меморандуму сторони домовилися об'єднати зусилля з розвитку соціальної інфраструктури регіонів та створення додаткових робочих місць у нафтогазовій та суднобудівної галузях.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України
»

Інші новини