Нафтогаз встановив першу за межами Києва зарядну станцію для електрокарів

Програму з розвитку мережі електрозарядних станцій компанія розпочала рік тому

Нафтогаз розширює мережу заправок для електромобілів. Першу зарядну станцію під брендом WeEnergy встановили за межами української столиці — у селі Стоянка (Києво-Святошинський район, Київська область) по вулиці Меліораторів, 1. Це вже шоста електрозаправка Нафтогазу. Програму з розвитку мережі електрозарядних станцій компанія розпочала рік тому.

Як і раніше, нову електрозаправку у Стоянці обладнано зарядним комплексом типу EUA-2. Він підходить для основних видів електромобілів світових брендів. У середньому заряджання одного електрокара займає до 2,5 годин. Водії можуть сплатити за спожиту енергію банківською карткою за допомогою спеціального додатку на мобільному телефоні.

«З моменту встановлення першої електрозаправки WeEnergy в Києві минуло трохи більше року. У цей період ми розбудовували мережу зарядних станцій саме у столиці. І ось нарешті зробили перший крок за межами Києва. Зарядна станція у Стоянці — це тільки початок і невелика частина амбітного проекту — масштабного виходу Нафтогазу на ринок електрозарядних пристроїв та досягнення вуглецевої нейтральності до 2040 року», — відзначив перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

Нагадаємо, нещодавно Нафтогаз та Київська міська державна адміністрація підписали меморандум про взаємодію та співпрацю щодо створення та розвитку інфраструктури для електричних автомобілів. У рамках реалізації Меморандуму Нафтогаз планує відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій в столиці, забезпечивши можливість заряджання електрокарів у всіх районах міста.
 

 

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини