Нафтогаз поділиться досвідом впровадження реформи корпоративного управління з Енергоатомом

Досвід Нафтогазу у впровадженні корпоративної реформи був високо оцінений не лише всередині країни, а й за її межами, зокрема Організацією економічного співробітництва та розвитку, та може бути корисним для інших державних компаній України.

Про це йшлося на зустрічі очільника Групи Нафтогаз Олексія Чернишова з в.о. голови правління НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним сьогодні, 7 лютого 2024 року.

Нещодавно уряд почав відбір кандидатів до першої наглядової ради Енергоатома. Нафтогаз цей шлях вже пройшов. Ми готові ділитись власним досвідом впровадження корпоративної реформи, аби цей процес в інших українських компаніях проходив максимально ефективно та якісно», – зазначив Олексій Чернишов.

У межах зустрічі йшлося також про досягнення максимальної прозорості у роботі компанії в умовах війни, що також є важливим елементом корпоративної реформи.

Впровадження керівних принципів ОЕСР є ключовим для підвищення ефективності діяльності державних підприємств. Це особливо важливо в контексті післявоєнного відновлення України, враховуючи значну роль ключових державних підприємств для економіки», – додав Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що уряд завершив формування наглядової ради Нафтогазу.

Інші новини