Це доступна для кожного експертна база знань від провідних українських та міжнародних фахівців галузі.
Презентація освітньої платформи DEEP відбулася 25 листопада в межах студентського конгресу – 5th International Student Fuel Congress. Цей захід був продовженням Східноєвропейської конференції з геології та розробки, на якій зібралося більше 400 фахівців з 17 країн світу для обговорення актуальних викликів галузі.
DEEP Oil&Gas Knowledge Sharing Platform – це унікальний для нафтогазової галузі освітній проект, який об’єднує довкола себе молодих, активних, небайдужих фахівців, що прагнуть розвиватися і змінювати галузь. Перші активності, на базі яких утворилася онлайн платформа, розпочалися у березні 2020 року. З цього часу навчальна спільнота налічує понад 1000 учасників та 50 експертів, що охоче діляться знаннями та власним досвідом роботи як в Україні, так і в найбільших газовидобувних компаніях світу.
– Ідея створити місце, що згуртує молодих та активних людей, які бачать свою майбутню кар’єру в нафтогазовій галузі, виникла у березні 2020 року, коли все людство зіштовхнулося з пандемією COVID-19. Проте карантин – не привід витрачати час. Треба продовжувати вчитися, щоб бути успішним в умовах змін. Так стартував онлайн марафон лекцій для студентів і молодих фахівців, зацікавлених в нафтогазовій справі. Сьогодні ми виводимо нашу ініціативу на якісно новий рівень, 2022 рік розпочнемо з нових навчальних програм та ініціатив для обміну досвідом, – розповідає Михайло Братах, начальник департаменту наземної інфраструктури Укргазвидобування, ініціатор онлайн платформи DEEP.
Усі навчальні активності є доступними та відкритими для кожного, хто хоче побудувати успішну кар’єру у галузі та зробити свій внесок у енергонезалежність України. Навчання безкоштовне і проводиться за підтримки Нафтогазу.
– Ми прагнемо залучати на роботу молодих амбітних фахівців, що готові працювати із сучасними викликами галузі і включатися в роботу з першого дня. DEEP – це шлях до професійної кар’єри та самовдосконалення. З отриманими знаннями молоді фахівці зможуть бути на одній хвилі з галуззю та відповідати її поточним вимогам, – зазначила Оксана Редюк, начальниця відділу навчання та розвитку персоналу Укргазвидобування.
На платформі DEEP вже у січні 2022 року будуть доступні такі активності:
– Курс практичних занять з роботи з професійним програмним забезпеченням: Petrel, Reservoir Tank, Eclipse, Petex, PipeSim, Symmetry, Hysys, Gap та інше;
– Практичні воркшопи, направлені на пошук рішень для реальних кейсів галузі;
– Курс професійних лекцій з повного циклу газовидобування;
– Speaking club – галузева англійська для нафтогазових професіоналів.
Крім цього, на учасників чекають конкурси ідей, зустрічі з HR фахівцями, знайомство з роботодавцями та інші корисні події.
Слідкуйте за активностями платформи на сайті deep-platform.com.ua.