Нагадуємо, триває укладення договорів на постачання газу для виробників тепла

НАК «Нафтогаз України» нагадує, що наразі триває укладення договорів* на постачання газу для виробників тепла — ТКЕ (теплокомуненерго) і ОСББ — з компанією Нафтогаз Трейдинг.

Закликаємо не зволікати з підписанням зазначених договорів, щоб вчасно отримувати газ за умовами ПСО та не створювати ажіотажу у звʼязку з наближенням похолодання.

Також нагадуємо про гнучкий механізм використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час опалювального сезону: зекономлений протягом місяця ресурс можна буде використати в наступних періодах опалювального сезону. 

* (лічильник кількості укладених договорів у режимі реального часу відображений на офіційній веб-сторінці Нафтогазу)

ВАЖЛИВО!

Звертаємо вашу увагу, що дата початку опалювального сезону і подачі тепла визначається  індивідуально рішенням місцевої влади у кожному окремо взятому населеному пункті. 

Це залежить від температурних показників, а також географічного розташування регіону. 

Зокрема, якщо середньодобова температура на вулиці не перевищуватиме 8 градусів протягом 3 діб, місцева влада приймає рішення про початок опалювального сезону.

Інші новини

  • Про Групу
  • Сталий розвиток
  • Бізнеси
  • Інвесторам
  • Прес-центр
  • Закупівлі
  • Кар'єра