НАК «Нафтогаз України» чітко дотримується директив Уряду щодо прямих поставок природного газу з Росії без залучення посередників

НАК «Нафтогаз України» вкотре нагадує, що постачання природного газу в Україну здійснюється згідно довгострокового Контракту між Компанією та ВАТ «Газпром», укладеного 19 січня 2009 року. Угода не передбачає залучення посередників до процесу поставок природного газу. Єдиним постачальником газу в Україну визначено НАК «Нафтогаз України».

У питанні постачання газу з Росії Компанія чітко дотримується директив Уряду щодо неможливості повернення посередників на газовий ринок. Нагадуємо, що Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко неодноразово підкреслювала, що газ в Україну з Росії постачатиметься виключно на умовах прямих договорів між НАК «Нафтогаз Україна» та ВАТ «Газпром» (Росія). Це і зафіксовано умовами довгострокового договору.

Ще раз підкреслюємо: спільна позиція Уряду і НАК «Нафтогаз України» полягає в прямих поставках російського газу без жодного посередника.

Зважаючи на те, що заяви про газових посередників лунають у розпал виборчої кампанії, НАК «Нафтогаз України» вкотре звертається до політиків, органів державної влади усіх рівнів та експертів з вимогою припинити нагнітати напругу навколо діяльності найбільшої бюджетоутворюючої Компанії України.Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини