НАК «Нафтогаз України» надала технічну допомогу АТ «Молдовагаз» в ліквідації аварії на газопроводі Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл

Сьогодні група спеціалістів ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України» відбула до Молдови для надання технічної допомоги та проведення аварійно-відновлювальних робіт на магістральному газопроводі «Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл», на якому 1 квітня сталася аварія.

Керівництво АТ «Молдовагаз» звернулося безпосередньо до української сторони з проханням посприяти у виконанні зварювальних робіт із залученням спеціалістів ДК «Укртрансгаз». До Молдови було відправлено бригаду лінійно-експлуатаційної служби Одеського Лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, яке безпосередньо співпрацює з молдовськими газотранспортниками.

Ремонтні роботи триватимуть близько 3 днів.

Довідка. Як вже повідомлялося, 1 квітня о 5.55 за київським часом до Об'єднаного диспетчерського управління ДК «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» надійшло повідомлення про аварію на магістральному газопроводі Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл (діаметр 1200 мм) на території Молдови.

Зараз транзит газу в напрямку країн Балканського регіону (Румунія, Болгарія, Греція, Македонія) та Туреччини - складає до 36 млн. куб. м на добу. Повністю обсяги транзиту газу планується відновити після ремонту пошкодженої ділянки.
 


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини