НАК «Нафтогаз України» підготувала баланс споживання газу в Україні

На підставі затвердженого Кабінетом Міністрів України фінансового плану, Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» підготувала та за поданням Міністерства палива та енергетики України надала на розгляд Кабінету Міністрів України баланс споживання природного газу в Україні на 2009 рік.

Згідно з розрахунками спеціалістів Компанії, загальне споживання газу протягом року становитиме 55,9 млрд. куб. метрів. З них, надходження імпортованого газу мають становити 33 млрд. куб. метрів; газ власного видобутку – 20,6 млрд. куб. метрів. Решта потреб споживачів України буде забезпечена за рахунок газу, що знаходиться у підземних газових сховищах.

Для потреб населення передбачено постачання 17,8 млрд. куб. метрів газу, підприємствам ТКЕ – 10,5 млрд. куб. метрів, бюджетним організаціям – 1,05 млрд. куб. метрів, підприємствам промисловості – 19,3 млрд. куб. метрів газу.

НАК «Нафтогаз України» практично завершила договірну кампанію щодо постачання газу підприємствам промисловості. Весь обсяг газу, який постачається НАК «Нафтогаз України» та дочірньою компанією «Газ України» здійснюється за прямими договорами безпосередньо із споживачами та регіональними підприємствами з транспортування та постачання газу (обл- та міськгазами).

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини