НАК «Нафтогаз України» стурбована черговим зривом загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта»

Національна акціонерна компанія (НАК) «Нафтогаз України» висловлює стурбованість систематичним зривом загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта». Компанії вже вшосте в 2008-09 рр. не вдалося взяти участь у загальних зборах акціонерів ВАТ «Укрнафта», найбільшої нафтовидобувної компанії країни, державна частка в статутному фонді якої становить 50%+1 акція і знаходиться в управлінні НАК «Нафтогаз України».

Сьогодні представники НАК «Нафтогаз України» прибули до центрального офісу ВАТ «Укрнафта» з метою участі у позачергових зборах акціонерів. Натомість, реєстратор товариства - ВАТ «Фінансова компанія «Укрнафтогаз» вже вкотре, посилаючись на рішення суду про заборону складання та надання реєстру акціонерів ВАТ «Укрнафта», відмовився надавати реєстр власників цінних паперів компанії.

В результаті чергового зриву загальних зборів акціонерів ВАТ «Укрнафта» НАК «Нафтогаз України» не може отримати дивіденди на державну частку акцій від діяльності ВАТ за 2006-08 рр. Це, в свою чергу, ускладнює фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» та ускладнює своєчасні розрахунки за імпортований природний газ.


Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини